• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Ny på Rajapack.dk? Husk du kan få FRI LEVERING ved køb over 1500,-
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

Skumkuverter - 135 g/m²

Fra 279,00 DKK eks. moms
  • Alsidig anvendelse: Sikker forsendelse af flade produkter med en følsom overflade.
  • Let og solid: Hvid kuvert i papirkvalitet 135 g/m2 med forstærkede svejsninger langs siderne.
  • Blød og effektiv indpakning: Indvendig polstring i 3 mm polyurethan skum.
  • Nem og hurtig at lukke: Selvklæbende lukning med beskyttelsespapir.
  • Sælges i hele pakker.
    Læs mere
    Se alle priser
    Dette produkt er tilgængeligt i 9  varenumre
    varenr.
    indvendig
    åbning
    i
    mm
    indvendig
    højde
    i
    mm
    vægt
    i
    g
    antal
    pr.
    pakke
    pris pr. pakke Op til
    - 30%
    Antal
    fra 1fra 2fra 4fra 6
    PMSD 18026022250763,00530,00530,00530,00
    PMSGD 23033036200576,00403,00403,00403,00
    PMSA 1001608500582,00523,00465,00407,00
    PMSCD 18016014250399,00359,00319,00279,00
    PMSE 21026026250582,00523,00465,00407,00
    PMSF 21033032200574,00516,00459,00401,00
    PMSH 26036043125447,00402,00357,00312,00
    PMSJ 30043058125606,00545,00484,00424,00
    PMSK 35047075125699,00629,00559,00489,00
     

    Detaljeret beskrivelse

    Stilfuld og ultra beskyttende!

  • Alsidig anvendelse: Sikker forsendelse af flade produkter med en følsom overflade.
  • Let og solid: Hvid kuvert i papirkvalitet 135 g/m2 med forstærkede svejsninger langs siderne.
  • Blød og effektiv indpakning: Indvendig polstring i 3 mm polyurethan skum.
  • Nem og hurtig at lukke: Selvklæbende lukning med beskyttelsespapir.
  • Sælges i hele pakker.

    Disse produkter anbefales til dig
    Skumpolstret kuvert - 80 g/m²
    Fra 104,00 DKK ekskl. Moms
    Boblekuverter Rajabul Super 135 g/m²
    Fra 238,00 DKK ekskl. Moms
    100 hvide blandede Airkraft® boblekuverter
    Fra 392,00 DKK ekskl. Moms
    Boblekuvert Airkraft® bag-in-bag® - Hvid
    Fra 88,90 DKK ekskl. Moms
    Kunder der køber den vare har også købt
    Palleløfter med hurtig løft - 2500 kg
    Fra 3 495,00 DKK ekskl. Moms
    Affaldssække - Stor volumen
    Fra 923,00 DKK ekskl. Moms
    Foldbar sækkevogn
    Fra 856,00 DKK ekskl. Moms
    MINI PAK'R® luftpudemaskine
    Fra 7 999,00 DKK ekskl. Moms
    Skumposer
    Fra 265,00 DKK ekskl. Moms
    Aflang kasse med automatbund
    Fra 4,85 DKK ekskl. Moms