• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Ny på Rajapack.dk? Husk du kan få FRI LEVERING ved køb over 1500,-
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

Skumkuverter - 135 g/m²

Fra 279,00 DKK eks. moms
  • Alsidig anvendelse: Sikker forsendelse af flade produkter med en følsom overflade.
  • Let og solid: Hvid kuvert i papirkvalitet 135 g/m2 med forstærkede svejsninger langs siderne.
  • Blød og effektiv indpakning: Indvendig polstring i 3 mm polyurethan skum.
  • Nem og hurtig at lukke: Selvklæbende lukning med beskyttelsespapir.
  • Sælges i hele pakker.
    Læs mere
    Se alle priser
    Dette produkt er tilgængeligt i 9  varenumre
    varenr.
    indvendig
    åbning
    i
    mm
    indvendig
    højde
    i
    mm
    vægt
    i
    g
    antal
    pr.
    pakke
    pris pr. pakke Op til
    - 30%
    Antal
    fra 1fra 2fra 4fra 6
    PMSD18026022250763,00530,00530,00530,00
    PMSGD23033036200576,00403,00403,00403,00
    PMSA1001608500582,00523,00465,00407,00
    PMSCD18016014250399,00359,00319,00279,00
    PMSE21026026250582,00523,00465,00407,00
    PMSF21033032200574,00516,00459,00401,00
    PMSH26036043125447,00402,00357,00312,00
    PMSJ30043058125606,00545,00484,00424,00
    PMSK35047075125699,00629,00559,00489,00
     

    Detaljeret beskrivelse

    Stilfuld og ultra beskyttende!

  • Alsidig anvendelse: Sikker forsendelse af flade produkter med en følsom overflade.
  • Let og solid: Hvid kuvert i papirkvalitet 135 g/m2 med forstærkede svejsninger langs siderne.
  • Blød og effektiv indpakning: Indvendig polstring i 3 mm polyurethan skum.
  • Nem og hurtig at lukke: Selvklæbende lukning med beskyttelsespapir.
  • Sælges i hele pakker.

    Har du glemt noget?
    Brune postæsker - Rajapost
    Fra 1,35 DKK ekskl. Moms
    Hvide boblekuverter Rajabul
    Fra 94,00 DKK ekskl. Moms
    Lynlåsposer 50 my RAJAGRIP
    Fra 29,55 DKK ekskl. Moms
    Forstærket æske med automatbund
    Fra 3,45 DKK ekskl. Moms