• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Ny på Rajapack.dk? Husk du kan få FRI LEVERING ved køb over 1500,-
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

Omslag til rammer - Pac Cadre

Fra 21,30 DKK eks. moms
  • Stødabsorberende: I kraft af de bukkede kanter af pap.
  • Kan tilpasses højden af indholdet fra 10 til 70 mm.
  • Skal ikke samles: Omslaget foldes om produktet.
  • Fremstillet i dobbelt bølgepap.
  • Leveret plano.
    Læs mere
    Se alle priser
    Dette produkt er tilgængeligt i 7  varenumre
    varenr.
    indvendig
    længde
    i
    mm
    Indvendig
    bredde
    i
    mm
    pakke
    af
    palle
    af
    minimal
    indvendig
    højde
    i
    mm
    maksimal
    indvendig
    højde
    i
    mm
    pris pr. stk. Op til
    - 20%
    Antal
    fra 10fra 120fra 240fra 480
    PCAD4042034010240107026,6523,9522,6521,30
    PCAD5056047010120107040,9036,8034,7532,70
    PCAD6066055010120107049,2044,2541,8039,35
    PCAD808206601010010070057,0051,3048,4545,60
    PCAD1001010820510010070092,4083,1578,5073,90
    PCAD11511709005100100700103,0092,7087,5582,40
    PCAD13013109805100100700128,00110,00105,0099,95
     

    Detaljeret beskrivelse

    En perfekt beskytttelse til dine skrøbelige og flade produkter.

  • Stødabsorberende: I kraft af de bukkede kanter af pap.
  • Kan tilpasses højden af indholdet fra 10 til 70 mm.
  • Skal ikke samles: Omslaget foldes om produktet.
  • Fremstillet i dobbelt bølgepap.
  • Leveret plano.

    Har du glemt noget?
    Boblefolie
    Fra 77,70 DKK ekskl. Moms
    PVC tape Rajatape
    Fra 4,15 DKK ekskl. Moms
    Flad brun kasse
    Fra 2,65 DKK ekskl. Moms
    Kunder der køber den vare har også købt
    U profil NOMAPACK®
    Fra 5,40 DKK ekskl. Moms
    Cell-O luftpuder i pose
    Fra 282,00 DKK ekskl. Moms
    Strapping tape
    Fra 10,85 DKK ekskl. Moms
    Kit til 1000 forsendelser
    Fra 568,00 DKK ekskl. Moms
    Forstærkede Docker arbejdshandsker
    Fra 24,45 DKK ekskl. Moms