• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Ny på Rajapack.dk? Husk du kan få FRI LEVERING ved køb over 1500,-
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

Papkasser i dobbelt bølgepap m. automatbund

Fra 4,25 DKK eks. moms
  • Tidsbesparende - automatbunden samles nemt og hurtigt ved et let tryk på siderne.
  • Solid bund som er forstærket med 2 lags bølgepap.
  • Kasserne har yderside af kraftliner
  • Papkassen er genanvendelig
Læs mere
Se alle priser
Dette produkt er tilgængeligt i 9  varenumre
varenr.
indvendig
længde
i
mm
Indvendig
bredde
i
mm
indvendig
højde
i
mm
antal
pr.
pakke
palle
af
Palletilpassetpris pr. kasse Op til
- 30%
Antal
op til 100fra 100fra 200fra 500fra 1000
CFAD21020015015020960 6,105,455,154,854,25
CFAD23025020015020960 8,257,407,006,605,75
CFAD25029019018020960110,209,158,658,157,10
CFAD27039029018020360115,5513,9513,2012,4010,85
CFAD28039029028020360119,3517,4016,4015,4513,50
CFAD31049039028010240125,7023,1021,8020,5517,95
CFAD31549039038010240129,6526,6525,2023,7020,75
CFAD33059039028010240135,8032,2030,4028,6024,95
CFAD34059039038010240139,6535,6533,7031,7027,75
 

Detaljeret beskrivelse

Spar tid i din pakkeproces med denne kasse!

Vha. automatbunden sparer denne kasse dig tid og dermed penge, da du kan samle den på blot et øjeblik. Et simpelt tryk på siderne er nok til at samle kassen. Denne kasse med automatbund, er udstyret med med en forstærket automatbund af dobbelt bølgepap, som beskytter ekstra mod stød og slag under transport. Udover at være en særdeles effektiv kasse, er dette også en genanvendelig kasse.

Data:
  • Denne kasse er af dobbelt bølgepap, men fåes også i enkelt
  • Farve: Brun
  • Yderside af kraftliner
  • Automatbund: Selvlåsende bund
  • RESY-mærket
  • Leveres plano

Har du glemt noget?
Kunder der køber den vare har også købt