• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Ny på Rajapack.dk? Husk du kan få FRI LEVERING ved køb over 1500,-
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

Lynlåsposer 50 my RAJAGRIP

Fra 29,55 DKK eks. moms
  • Let at lukke og åbne ved hjælp af lynlåslukning.
  • I klart plast så produktet fremstår tydeligt.
  • Med praktisk hul til ophæng.
Læs mere
Se alle priser
Dette produkt er tilgængeligt i 58  varenumre
varenr.
indvendig
åbning
i
mm
indvendig
højde
i
mm
antal
pr.
pakke
pris pr. pakke Op til
- 35%
Antal
fra 1fra 3fra 5fra 10
PBAG046080100066,8043,4043,4043,40
PBAG0680120100097,9063,6063,6063,60
PBAG101201801000161,00104,00104,00104,00
PBAG141602201000273,00175,00175,00175,00
PBAG161802501000324,00210,00210,00210,00
PBAG182303201000505,00325,00325,00325,00
PBAG203004001000776,00499,00499,00499,00
PBAG024060100045,5038,6534,1029,55
PBAG035070100068,7058,3551,5044,65
PBAG93551801000132,00110,0098,2585,15
PBAG2560120100087,2574,1565,4056,70
PBAG26602401000177,00150,00130,00110,00
PBAG0570100100094,7080,4571,0061,55
PBAG96801801000169,00143,00126,00109,00
PBAG70901001000138,00115,00100,0089,20
PBAG79902301000252,00210,00185,00160,00
PBAG071001001000129,00105,0096,7083,80
PBAG081001501000137,00115,00100,0088,55
PBAG991002001000190,00160,00140,00123,00
PBAG091002501000243,00205,00180,00155,00
PBAG271101701000218,00180,00160,00140,00
PBAG301202801000392,00330,00290,00250,00
PBAG291251251000187,00155,00135,00120,00
PBAG711302001000264,00220,00195,00170,00
PBAG841352351000310,00260,00230,00199,00
PBAG111402201000251,00210,00185,00160,00
PBAG801501501000246,00205,00180,00155,00
PBAG121501801000220,00185,00160,00140,00
PBAG731502001000282,00235,00210,00180,00
PBAG151502501000315,00265,00235,00199,00
PBAG851503201000420,00355,00310,00270,00
PBAG741602301000321,00270,00240,00205,00
PBAG751602501000364,00305,00270,00235,00
PBAG941602801000407,00345,00300,00260,00
PBAG311802801000468,00395,00350,00299,00
PBAG861803501000514,00435,00385,00330,00
PBAG761902501000421,00355,00315,00270,00
PBAG812002001000418,00350,00310,00270,00
PBAG172002501000419,00355,00310,00270,00
PBAG322003001000498,00420,00370,00320,00
PBAG972202801000506,00425,00375,00325,00
PBAG612203601000760,00645,00565,00490,00
PBAG332303001000621,00525,00465,00399,00
PBAG342502501000660,00560,00490,00425,00
PBAG352503201000611,00515,00455,00395,00
PBAG192503501000617,00520,00460,00399,00
PBAG622504001000821,00695,00615,00530,00
PBAG362703801000799,00675,00595,00515,00
PBAG823003001000701,00595,00525,00455,00
PBAG6330048010001.118,00950,00835,00725,00
PBAG223504501000983,00835,00735,00635,00
PBAG8340040010001.174,00995,00875,00760,00
PBAG6540060010002.105,001.785,001.575,001.365,00
PBAG232203101000598,00505,00445,00385,00
PBAG281103001000370,00310,00275,00240,00
PBAG601803001000490,00415,00365,00315,00
PBAG6435055010001.295,001.100,00970,00840,00
PBAG77551501000104,0088,3077,9067,50
 

Detaljeret beskrivelse

Lynlåsposer til ekstra skarp pris!

RAJAGRIP lynlåsposerne i 50 my er praktiske både til opbevaring og sortering af mindre varer og smådele. Lynlåsposerne beskytter derudover produkterne mod støv, fugtighed og smuds. Lynlåslukningen muliggør desuden nem åbning og lukning så posen kan anvendes igen og igen.

  • Anvendes til mange formål: Pakning og sortering af produkter.
  • Kvalitet: 50 my
  • Sælges i pakker med 1000 stk.

  • Ønsker du lynlåsposer med skrivefelter eller kraftigere poser der kan bruges til større og/eller tungere produkter har vi også lynlåsposer i 60 my og lynlåsposer i 100 my i vores sortiment.

    Har du glemt noget?
    Hvide boblekuverter Rajabul
    Fra 94,00 DKK ekskl. Moms
    Brune postæsker - Rajapost
    Fra 1,35 DKK ekskl. Moms
    Standard kopipapir
    Fra 39,80 DKK ekskl. Moms
    Strækfilm - 500 mm
    Fra 71,40 DKK ekskl. Moms
    Kunder der køber den vare har også købt
    Lynlåsposer 60 my RAJAGRIP Super
    Fra 160,00 DKK ekskl. Moms
    Lynlåsposer 100 my RAJAGRIP Super
    Fra 189,00 DKK ekskl. Moms
    PP poser med selvklæbende lukning
    Fra 150,00 DKK ekskl. Moms
    Farvede lynlåsposer
    Fra 285,00 DKK ekskl. Moms