• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Ny på Rajapack.dk? Husk du kan få FRI LEVERING ved køb over 1500,-
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

PP pose med glidelukning

Fra 515,00 DKK eks. moms
  • Elegant, skinnende og transparent overflade.
  • Hurtig åbning og lukning ved hjælp af glidelukning.
  • Kan bruges mange gange.
Læs mere
Se alle priser
Dette produkt er tilgængeligt i 12  varenumre
varenr.
indvendig
åbning
i
mm
indvendig
højde
i
mm
tykkelse
i
my
antal
pr.
pakke
pris pr. pakke Op til
- 20%
Antal
fra 1fra 3fra 6
RZPE111511015075250649,00580,00515,00
RZPE131813018075250789,00705,00630,00
RZPE161816018075250817,00730,00650,00
RZPE172217022075250864,00775,00690,00
RZPE181118011075250715,00640,00570,00
RZPE1925190250753001.114,001.000,00890,00
RZPE201520015075300964,00865,00770,00
RZPE221622016075300980,00880,00780,00
RZPE2517250170753001.096,00985,00875,00
RZPE3140310400753001.439,001.290,001.150,00
RZPE3223320230753001.135,001.020,00905,00
RZPE3625360250753001.274,001.145,001.015,00
 

Detaljeret beskrivelse

Ultra hurtig at lukke og åbne

    Denne PP pose med glidelukning er ikke kun ideel til opbevaring af smådele og rejseartikler men giver også en flot fremstilling af produktet grundet den skinnende finish. Derfor kan posen også benyttes til f.eks. kosmetik eller beklædningsgenstande. Posen beskytter effektivt mod både fugt og støv.


    Produktdata:

  • Solid glidelukning.

  • Fremstillet i PP (Polypropylen).

  • Kvalitet: 75 my.



  • Tip: Varenr. RZPE2216 er perfekt til flyrejser da den kan indeholde præcis 1 liter.

Har du glemt noget?
Etiketter til laserprintere - Rajalabel
Fra 183,00 DKK ekskl. Moms
Gaffatape - ADVANCE®
Fra 44,10 DKK ekskl. Moms
Lynlåsposer 50 my RAJAGRIP
Fra 29,55 DKK ekskl. Moms