• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Ny på Rajapack.dk? Husk du kan få FRI LEVERING ved køb over 1500,-
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

Hvide manillamærker uden metaltråd

Fra 103,00 DKK eks. moms
  • Miljøvenlige og 100% genanvendelige.
  • Lavet af 160 m2 karton med hul i toppen.
  • Hul på 5 mm til fastgøring med metaltråd.
  • Læs mere
    Se alle priser
    Dette produkt er tilgængeligt i 7  varenumre
    varenr.
    farve kvalitet
    g/m²
    bredde
    i
    mm
    længde
    i
    mm
    antal
    pr.
    pakke
    pris pr. pakke Op til
    - 20%
    Antal
    fra 1fra 3fra 5
    26BLSF hvid16026641000129,00116,00103,00
    38BLSF hvid16038801000139,00125,00111,00
    44BLSF hvid 44901000158,00142,00126,00
    51BLSF hvid160511001000169,00152,00135,00
    63BLSF hvid160631251000218,00196,00174,00
    70BLSF hvid160701401000259,00233,00207,00
    160BLSF hvid160801601000295,00265,00236,00
     
    Disse produkter anbefales til dig
    Manillamærker i assorterede farver med metaltråd
    Manillamærker i assorterede farver med metaltråd
    3 produkter
    Fra 470,00 DKK ekskl. Moms
    Sikkerhedstråde
    Sikkerhedstråde
    4 produkter
    Fra 112,00 DKK ekskl. Moms
    Magnetskilte - Ruller
    Magnetskilte - Ruller
    11 produkter
    Fra 134,00 DKK ekskl. Moms
    Transparente lukningsetiketter
    Transparente lukningsetiketter
    5 produkter
    Fra 74,25 DKK ekskl. Moms

    Detaljeret beskrivelse

    Manillamærker til enkel mærkning!

  • Miljøvenlige og 100% genanvendelige.
  • Lavet af 160 m2 karton med hul i toppen.
  • Hul på 5 mm til fastgøring med metaltråd.

  • Kunder der køber den vare har også købt
    Hvide manillamærker med metaltråd
    Fra 286,00 DKK ekskl. Moms
    Standard manillamærker
    Fra 95,00 DKK ekskl. Moms
    Farvede manillamærker uden metaltråd
    Fra 119,00 DKK ekskl. Moms
    Manillamærke i metal
    Fra 88,80 DKK ekskl. Moms
    Farvede manillamærker
    Fra 302,00 DKK ekskl. Moms
    Manillamærke i PVC
    Fra 312,00 DKK ekskl. Moms