• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Første bestilling? Få FRI FRAGT ved køb over 1500,- Brug koden 9900
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

Hvide manillamærker uden metaltråd

Fra  103,00 DKK  eks. moms
Se alle priser
Leveres på 48/72 timer
  • Miljøvenlige og 100% genanvendelige.
  • Pæne og af god kvalitet: Etiketter med skrå hjørner og forstærket hul.
  • Tykkelse: Karton af 160 g/m².
  • Leveres uden metaltråd.
Læs mere
Se alle priser
Dette produkt er tilgængeligt i 7  varenumre
varenr.
farve kvalitet
g/m²
bredde
i
mm
længde
i
mm
antal
pr.
pakke
pris pr. pakke Op til
- 20%
Antal
fra 1fra 3fra 5
26BLSF hvid16026641000129,00116,00103,00
38BLSF hvid16038801000139,00125,00111,00
44BLSF hvid 44901000158,00142,00126,00
51BLSF hvid160511001000169,00152,00135,00
63BLSF hvid160631251000218,00196,00174,00
70BLSF hvid160701401000259,00233,00207,00
160BLSF hvid160801601000295,00265,00236,00
 
Disse produkter anbefales til dig
Følgeseddellomme med standardtryk RAJALIST - 60 my
Følgeseddellomme med standardtryk RAJALIST - 60 my
16 produkter
Fra 181,00 DKK ekskl. Moms
Følgeseddellommer - 60 my
Følgeseddellommer - 60 my
7 produkter
Fra 217,00 DKK ekskl. Moms
Runde, aftagelige etiketter
Runde, aftagelige etiketter
48 produkter
Fra 20,65 DKK ekskl. Moms
Transparente følgeseddellommer RAJALIST Super - 70 my
Transparente følgeseddellommer RAJALIST Super - 70 my
6 produkter
Fra 194,00 DKK ekskl. Moms
Yderligere produktinformation

De klassiske manillamærker!

De hvide manillamærker hjælper til at skabe orden på lageret og kontoret. De kan let skrives på, og de gør det let at mærke produkter, ligesom de kan anvendes som elegante prisskilte i butikker.
  • Pæne og af god kvalitet: Etiketter med skrå hjørner og forstærket hul.
  • 7 størrelser at vælge imellem.
  • Tykkelse: Karton af 160 g/m².
  • Farve: Hvid.
  • Leveres uden metaltråd.

Ønsker du hvide manillamærker med metalsnor har vi naturligvis også det, ligesom vi har farvede manillamærker, så du også kan farvekode dine produkter.
Kunder der køber den vare har også købt
Transportvogn
Fra 1 299,00 DKK ekskl. Moms
Opbevaringskasser med åbning i siden
Fra 84,15 DKK ekskl. Moms
Farvede manillamærker uden metaltråd
Fra 119,00 DKK ekskl. Moms
Hvide manillamærker med metaltråd
Fra 286,00 DKK ekskl. Moms
Runde, hvide mærkningsetiketter
Fra 26,95 DKK ekskl. Moms
Plastikposer med hank - Prisbillige
Fra 380,00 DKK ekskl. Moms