• 44 58 77 00 Mandag til Fredag 8.00 - 16.30
  • Brug for større mængder? Få et skræddersyet tilbud
  • Trustpilot
  • Levering indenfor 48/72T FRI FRAGT ved køb over 2000*
logo raja 44 58 77 00 Man til Fre 8.00 - 16.30
0,00 DKK Intet indhold
Kvikordre på varenummer

Hvide manillamærker uden metaltråd

(7 varenumre)
Fra  103,00 DKK  eks. moms
Se alle priser
Leveres på 48/72 timer
  • Miljøvenlige og 100% genanvendelige.
  • Pæne og af god kvalitet: Etiketter med skrå hjørner og forstærket hul.
  • Tykkelse: Karton af 160 g/m².
  • Leveres uden metaltråd.
Læs mere
 
 
varenr.
farve
kvalitet
g/m²
bredde
i
mm
længde
i
mm
antal
pr.
pakke
pris pr. pakke Op til
- 20%
Antal
fra 1fra 3fra 5
26BLSF hvid16026641000129,00116,00103,00
38BLSF hvid16038801000139,00125,00111,00
44BLSF hvid 44901000158,00142,00126,00
51BLSF hvid160511001000169,00152,00135,00
63BLSF hvid160631251000218,00196,00174,00
70BLSF hvid160701401000259,00233,00207,00
160BLSF hvid160801601000295,00265,00236,00
Disse produkter anbefales til dig
Hvide manillamærker med metaltråd
Hvide manillamærker med metaltråd
7 produkter
Fra 286,00 DKK ekskl. Moms
Farvede manillamærker uden metaltråd
Farvede manillamærker uden metaltråd
15 produkter
Fra 119,00 DKK ekskl. Moms
Manillamærke i metal
Manillamærke i metal
3 produkter
Fra 88,80 DKK ekskl. Moms
Sikkerhedstråde
Sikkerhedstråde
4 produkter
Fra 112,00 DKK ekskl. Moms
Yderligere produktinformation

De klassiske manillamærker!

De hvide manillamærker hjælper til at skabe orden på lageret og kontoret. De kan let skrives på, og de gør det let at mærke produkter, ligesom de kan anvendes som elegante prisskilte i butikker.
  • Pæne og af god kvalitet: Etiketter med skrå hjørner og forstærket hul.
  • 7 størrelser at vælge imellem.
  • Tykkelse: Karton af 160 g/m².
  • Farve: Hvid.
  • Leveres uden metaltråd.

Ønsker du hvide manillamærker med metalsnor har vi naturligvis også det, ligesom vi har farvede manillamærker, så du også kan farvekode dine produkter.
Kunder der køber den vare har også købt
Transportvogn
Fra 1 299,00 DKK ekskl. Moms
Opbevaringskasser med åbning i siden
Fra 84,15 DKK ekskl. Moms
Plastikposer med hank - Prisbillige
Fra 380,00 DKK ekskl. Moms
Skumposer
Fra 265,00 DKK ekskl. Moms
Ståstol
Fra 1 874,00 DKK ekskl. Moms
Ekstra hjul til drejelig ståstol
Fra 124,00 DKK ekskl. Moms